قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب شرکتی وردپرس
بیا تو کنکور

بیا تو کنکور

جزوات کنکوری و سوالات کنکور و آزمون های آزمایشی

آزمون های زیست دکتر عمارلو کنکور ۹۵ – بیا توکنکور

آزمون های زیست دکتر عمارلو کنکور ۹۵ – بیا توکنکور

s9qximgvrum7

 

دروس عمومی
جمع بندی کامل ادبیات
جمع بندی کامل عربی
جمع بندی کامل زبان انگلیسی
جمع بندی کامل دین و زندگی ۴
جمع بندی کامل دین و زندگی ۳
جمع بندی کامل دین و زندگی ۲
۲۳ آیه پرتکرار دین و زندگی پیش در کنکور
سوالات درک مطلب زبان انگلیسی را چگونه پاسخ دهیم؟
گزیده نکات عربی حال
گزیده نکات عربی معرب و مبنی
جمله ساده و اجزای آن(زبان فارسی)
۶۰ بیت قرابت معنایی ادبیات ۳ کنکور
گزیده نکات عربی منادا
۷۰ بیت قرابت معنایی ادبیات پیش دانشگاهی در کنکور سراسری
گزیده نکات عربی ۲ و ۳
آیات پرتکرار دین وزندگی ۲ و ۳ در کنکور سراسری
تیپ‌های مختلف سؤالات تاریخ ادبیات در کنکور سراسری
تاریخ ادبیات کنکور همه رشته ها
راه کارهای تکواژشماری سوالات کنکور
تیپ های مختلف سؤالات قرابت معنایی (ادبیات) درکنکورسراسری
تیپ‌بندی سؤالات املا در کنکور سراسری چند سال اخیر
گروه اسمی و فعلی(زبان فارسی)-ویژه کنکور
برخی از نکات ترجمه در عربی عمومی
واژگان مترادف در املا ویژه کنکور
گزیده ی نکات گرامر به همراه واژگان ۱۰ سال زبان انگلیسی کنکور
دانلود تمامی لغات زبان انگلیسی کنکور سال ۸۶ تا ۹۰
۱۹۰ واژه‌ی دام‌دار زبان فارسی کنکور + ۱۲ توصیه‌ی کلیدی
۵۰ واژه کاربردی املای کنکور

 

 

 

دروس تخصصی ریاضی و تجربی
جمع بندی کامل حسابان و دیفرانسیل
جمع بندی کامل هندسه و ریاضیات گسسته
جمع بندی کامل زیست شناسی
جمع بندی کامل فیزیک
جمع بندی کامل شیمی
جمع بندی کامل ریاضی تجربی
جمع‌بندی نکته‌های حد و پیوستگی-درس ریاضی
جمع‌بندی نکته‌های مبحث ماده ژنتیک،میتوز و میوز – زیست‌شناسی
جمع‌بندی نکته‌های مبحث انتگرال-ریاضی تجربی
جمع‌بندی نکته‌های مبحث حرکت-درس زیست‌شناسی
جمع‌بندی نکته‌های گردش مواد در جانواران-زیست‌شناسی
خلاصه‌ی نکات هندسه ۱ ویژه ی کنکور
رشد و نمو جانوران -زیست‌شناسی
جمع بندی و خلاصه روابط فیزیک ۲
جمع‌بندی نکته‌های توابع و معادلات-ریاضی تجربی
گردش مواد در جانداران-زیست‌شناسی
نکات شکل‌های زیست‌شناسی و آزمایشگاه ۲
جمع‌بندی آغازیان-درس زیست‌شناسی
تغذیه و گوارش-زیست‌شناسی
جمع‌بندی ویروس‌ و باکتری-زیست‌شناسی
جمع‌بندی نکته‌های آمار و مدلسازی-ریاضی تجربی
جمع‌بندی شارش انرژی -زیست‌شناسی
جمع‌بندی نکته‌های فیزیک پیش‌دانشگاهی۲-رشته تجربی
خلاصه‌ی نکات زمین‌شناسی ویژه ی کنکور
حرکت-زیست‌شناسی
جمع بندی درس دیفرانسیل خلاصه درس پیوستگی ، مجانب
جمع بندی درس دیفرانسیل خلاصه درس حد
ترین‌های شیمی دبیرستان ویژه ی کنکور
عوامل موثر بر . . . – درس شیمی
خلاصه درس الکتریسیته ساکن،خازن ، مغناطیس ، القا
رنگ‌هایی که باید حفظ شوند-شیمی دبیرستان
جمع بندی نوسان و موج و صوت و الکترومغناطیس و اتمی و هسته ای و جامد
جمع بندی بردار ،حرکت و دینامیک
جمع بندی درس دیفرانسیل خلاصه درس دنباله + مجموعه سوال
تاریخچه‌ی دانشمندان در کتاب‌ های درسی شیمی دبیرستان
ساختار لوویس و پیوند داتیو و شکل هندسی
جمع بندی درس دیفرانسیل خلاصه درس مفاهیم پایه + مجموعه سوال
جزوه کامل درس آمار
تمامی فرمولهای ریاضیات و فیزیک
گزیده نکات آموزشی درس زمین شناسی در کنکور
تمامی فرمولهای فیزیک
مرور نکات ترکیبی زیست شناسی کنکور

داوطلبین گرامی :

مطالب زیر  را به دقت مطالعه نمایید

داوطلبان کنکور ۹۵:با سلام خدمت داوطلبین عزیز و گرامی !! گروه آموزشی راه دانش (تست زنی) با افتخار تقدیم میکند:امسال هم در کنکور ۹۵ با یاری خداوند مجموعه آموزشی تضمینی تست زنی را برگزار میکنیم تست های دروسریاضی و فیزیک  و زیست و شیمی و  دینی را به صورت تضمینی ومهارتی و  تکنیکی با حداقل معلومات  یا بدون معلومات پاسخ دهید! با مجموعه ویژه تست زنی تضمینی گروه آموزشی راه دانش ریاضی و فیزیک و زیست و شیمی و دینی را در کنکور بالای ۵۰ درصد  بزنید!این موضوع هرساله برگزار میشود و با استقبال بی نظیر داوطلبان روبه رو هستیم!تجربه در سال های اخیر کنکور ثابت کرده در درس های ریاضی و فیزیک  و زیست و شیمی داوطلبان با توجه به هزینه های زیاد آموزشگاه های کنکور بازهم نمیتونن فقط با استفاده از اطلاعات امتیاز قابل قبولی داشته باشن چون کنکور در واقع بیشتر مهارت میباشد و اطلاعات علمی ۵۰ درصد کار را فقط شامل مشیود و ۵۰ درصد دیگر مهارت های تست زنی میباشد با توجه به این موضوع اگر کسی تکنیک و مهارت بداند بیشتر تست میزند و امتیاز میگیرد سازمان سنجش آموزش گشور هم هرساله اشاره ویژه ای به تست زدن و مهارت در کنکورمیکند برای همین موضوع ما استفاده این فیلم همایش تخصصی  را به شما توصیه میکنیم وبه شما قول میدهیم با یاد گرفتن مطالب آموزشی و تکنیک ها در آزمون سراسری سال ۹۵ در دروس ریاضی و فیزیک  و زیست و دینی و شیمی درصد بسیار قابل توجهی کسب کرده وحداقل ۱۰ گام از سایر رقیبان و داوطلبان جلوترهستید !! بسیاری از رتبه های تک رقمی کنکور راه حل زدن تست های درس ریاضی و فیزیک و زیست و شیمی را تمرین بسیار زیاد تست زدن و تکنیک و مهارت در تست زنی میدونند که در مصاحبه های مختلف بیان کردن !این مجموعه تکنیک ها حاصل ۵ سال تلاش و تحقیق و بررسی در سوالات کنکور میباشد و نتیجه آن جمع آوری نکات و تکنیک های طلایی ریاضی و فیزیک  و زیست و دینی و شیمی میباشد و به صورت کاملا انحصاری در کل کشور میباشد! امسال هم در کنکور ۹۴ تکنیک های طلایی مجموعه راه دانش بهترین بازدهی را نشان داد و بار دیگر کارایی لازم را اثبات کرد ما برای آشنایی هرچه بیشتر با نکات و تکنیک ها برای نمونه از آموزش ومهارت ها قسمت کوچکی را برای شما داوطلبین عزیز آموزش میدیم که هرساله بین ۲ تا ۳ تست از این نکته تستی طراحی میشود در کنکور هر تست ۲۰۰۰ نفر را جابه جا میکند با توجه به این موضوع  امسال در کنکور ۹۴ که جدید ترین میباشد ۵ تست فقط از ۱ نکته از ۱۰۰ نکته مجموعه ما طراحی شده وبا زدن تست هر تست ۲۰۰۰ نفر جلوبودین  و این یعنی کارایی بالای مجموعه راه دانش!!!اولین نکته مجموعه ما قانون مشابهت میباشد که در اسلاید های زیر آموزش و کارایی این نکته را آموزش میدهیم(توجه بفرمایید ۵ تست اول مربوط به جدیدترین کنکور سراسری یعنی سال ۹۴ میباشد و ۷ تست دوم مربوط به کنکورسال ۹۲ و ۷ تست دیگر مربوط به کنکور های  سال های ۹۰ و ۸۹ و ۸۸ و ۸۷ در دروس ریاضی و فیزیک و زیست و شیمی میباشد!!به آموزش زیرتوجه کامل نمایید و با دقت یادداشت نمایید!!!)

توجه فرمایید تست های زیر مربوط به قانون مشابهت در درس های ریاضی و فیزیک و زیست و شیمی و دینی و میباشد!!! مطالب زیررا با دقت یادداشت نمایید

 

1

2

 

4

 

6

6

8

9

10

11

12

13

14

15

18

19

20

21

22

23

داوطلبین گرامی توجه نمایند که این تنها ۱ نکته از ۱۰۰ نکته بسته میباشد و شما قادر هستین با هرتکنیکی که آموزش میبینید تست طراحی شده  مربوط به همان تکنیک را دروس گفته شده بزنید!!!نکات و تکنیک ها و آموزش روش برای رشته های ریاضی و تجربی و انسانی کاربرد لازم را دارد.فرصت تا کنکور ۹۵ باقیست و شما میتوانید از این بسته استفاده نمایید!!!!

با یاری خداوند متعال و تلاش روز افزون گروه آموزشی راه دانش امسال درجدید ترین کنکور یعنی کنکور ۹۴ نکات و قوانین آموزشی گروه آموزشی راه دانش دقیقا شامل بسیاری از تست های درس ریاضی و فیزیکو زیست و شیمی کنکور بود که قدرت آموزش و نکات را بار دیگر به اثبات رساند و تمامی دبیران استادان مدارس و طراحان سوال و مشاوران برجسته کنکور را بار دیگر متحیر کرد!!! آمار کنکور ۹۴ به تقکیک زیر میباشد:

کنکور ۹۴ رشته ریاضی:در ریاضی شامل ۲۷ تست با توجه به نکات که معادل ۴۹% امتیاز کنکور با حداقل اطلاعات یا بدون اطلاعات به جواب میرسیدیم!!!

کنکور ۹۴ رشته تجربی: در ریاضی شامل ۱۶ تست با توجه به نکات که معادل ۵۳% امتیاز کنکور با حداقل اطلاعات یا بدون اطلاعات به جواب میرسیدیم!!!

کنکور ۹۴ رشته تجربی: در زیست  شامل ۳۱ تست با توجه به نکات که معادل ۶۲% امتیاز کنکور با حداقل اطلاعات با بدون اطلاعات به جواب میرسیدیم!!!

در درس فیزیک هم در رشته ریاضی و تجربی به همین صورت قوانین و نکات قابل کاربرد در تمامی کنکور ها بوده!!!!

لازم به ذکر میباشد که تمامی داوطلبینی که بسته آموزشی را تهیه میکنند پاسخنامه کنکور ۹۴ رشته مربوطه و کنکور های سال قبل با استفاده از تکنیک ها و نکات گروه آموزشی راه دانش به همراه بسته ارسال میشود!

موسسه راه دانش باز هم در کنکور ۹۴ رتبه ۱ ریاضی و فیزیک در کل موسسات کشور شده زیرا تطبیق ۶۰ درصدی نکات و تکنیک های موسسه راه دانش با دروس ریاضی و فیزیک و زیست و دینی و عربی در کنکور سراسری سال ۹۴ در رشته ریاضی و تجربی بود!!راه دانش  مثل موسسات دیگر شعار نمیدهد بلکه کار خود را هر سال اثبات میکند!

قیمت کل بسته آموزشی که شامل دروس ریاضی فیزیک زیست ودینی میباشد۱۰۰ هزارتومان میباشد که به صورت dvd و فیلم میباشد که به صورت کیفیت بسیار خوب و بالا میباشد!شما در پایین صفحه بعد از ثبت نام بسته آموزشی رایتان ارسال میشود و بعد از اینکه بسته به دستتان رسید مبلغ را به مامور پست پرداخت نمایید!!!!!

هشدار جدی به داوطلبان:همایش ها و سمینار های تخصصی و مجموعه آموزشی و بسته های تست زنی آموزشی موسسه تست زنی راه دانش به صورت انحصاری میباشد ودرهیچ کجای کشور برگزار نمیشود!!!

تمامی این نکات و تکنیک ها روش استفاده رتبه های تک رقمی در کنکور میباشد که ما در اینجا یکی از مصاحبه های رتبه تک رقمی را برای اثبات بیشتر این مجموعه نکات طلایی برای داوطلبان قرار دادیم

مصاحبه سازمان سنجش آموزش کشور(نشریه پیک سنجش) با رتبه ۴ کنکور سراسری :

24

امروزه مهارت تست زنی در کنکور خیلی مهم شده تا جایی که مسئولین هم به مهم بودن آن اشاره مستقیم میکنن!!!اززبان ابراهیم سحرخیز معاون وزارت آموزش و پرورش:کنکور چهارجوابی موجب شده اگردانش آموزی سوادی هم نداشته باشد اما تکنیک تست زنی را بلد باشد در کنکور ورودی دانشگاه ها موفق شود و به دانش آموز گفته شود اگر تکنیک تست زنی را بلد باشی ۵۰ درصد سوالات کنکور را جواب میدهی (روزنامه همشهری یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ سال بیست ویکم شماره ۵۹۱۱)  حال با توجه به همه این شرایط فرصت را از دست ندهید!!!

ضمانت نامه فیلم همایش های تخصصی راه دانش:هر داوطلب بعد از تهیه فیلم همایش  و یادگیری کامل نکات تمامی مطالب آموزشی و تکنیک ها و نکات را در کنکور های سال ۸۰ تا ۹۲ تمرین نموده و درصد های موفق آمیز خود را در درس ریاضی و فیزیک بدست میاورد و همچنین با کد پشتیبانی دریافت شده میتواند از طریق تلفن یا ایمیل در همه کنکورها روش مربوطه را بررسی و تطبیق نماید و در صورت سوال رفع اشکال نملید!!

داوطلبان گرامی دیگر نیازی به کلاس های کنکور ریاضی و فیزیک و زیست و شیمی  ودینی  با قیمت های بسیار زیاد ندارید چون در کنکور معلومات فرد ۴۰ درصد کلا کاربرد دارد و ۶۰ درصد اصلی کنکور و موفقیت در آن مهارت تست زنی در کنکور میباشد که این دقیقا چیزی هستش که سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله به آن اشاره میکند!! گروه آموزشی راه دانش  شرایطی را فراهم نموده و قیمت مجموعه آموزشی تست زنی ارزشمند را طوری قیمت گذاری نموده که تمامی داوطلبان کنکور و آزمون های چهار گزینه ای بتوانند ازآن بهره کافی را ببرند و عدالت آموزشی را به سهم خودمان به تمام دانش آموزان کشورعزیزمان ایران فراهم نماییم و شعار این حرکت بزرگ را فرصتی برابر برای تمامی داوطلبان گرامی نام میگذاریم! برای اینکه همه داوطلبان کشور بتوانند از این تکنیک های تخصصی تست زنی استفاده نمایند مجموعه راه دانش مجموعه ای آماده کرده و قیمت این مجموعه ۱۰۰هزار تومان میباشد!ابرای خرید و تهیه این مجموعه آموزشی فرم زیر را با دقت پرنمایید!!! توجه فرمایید مهلت ثبت نام سری جدید مجموعه روش های تست زنی گروه آموزشی راه دانش(تست زنی) تا اول خرداد ماه ۹۴ میباشد و مبلغ این مجموعه آموزشی ۱۰۰هزار تومان میباشد!!داوطلبان گرامی قبل از ارسال با شما از طرف موسسه تماس گرفته میشود و هماهنگی لازم انجام میشود و هزینه مجموعه را زمانی که همکاران ما به شما تحویل دادن تسویه و پرداخت نمایید!!

محتوای مجموعه تست زنی و تخصصی موسسه راه دانش:این بسته شامل آموزش تصویری کل نکات و تکنیک های راه دانش و کتاب تخصصی تست زنی راه دانش و کد پشتیبانی علمی راه دانش میباشد و قیمت کل این مجموعه در حال حاضر در کل کشور۱۰۰ هزار تومان میباشد

این مجموعه به صورت تضمینی میباشد و همگام با آخرین ساختارهای کنکور و سازمان سنجش میباشد!همکاران ما هرساله نکات را بررسی و ویرایش کرده و مطابق با جدید ترین ساختار های کنکور پیش میرود!!!ما به شما کنکوری های عزیز قول میدهیم در دروس ریاضی و فیزیک و زیست و شیمی و دینی  اول به امید و یاری خداوند و سپس با نکات و تکنیک های موسسه راه دانش بسیار پیشرفت قابل چشم گیری داشته باشید

در پایان مجموعه بیش از ۱۰۰ نمونه تست کنکور حل شده هم جهت تمرین بیشتر قرار داده شده میباشد همچنین از طریق پشتیبانی میتوانید تا شب کنکور از سیستم رفع اشکال استفاده نمایید!!

لازم به ذکر میباشد که مجموعه آموزشی راه دانش به صورت کاملا اختصاصی میباشد و در هیج فروشگاه و هیچ موسسه حق انتشار و فروش اطالاعات مارا ندارند در صورت مشاهده با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد!کار ما با تمامی موسسات کنکوری که همه آنها شبیه هم هستند فقط اسمشان یا نوع نگارش مطالبشان یکسان میباشد متفاوت میباشد!!

تذکر: تنها گروه آموزشی که در سراسر کشور به صورت کاملا تخصصی در زمینه تست زنی فعالیت میکند گروه آموزشی راه دانش میباشد و هر موسسه دیگری که ادعای آموزش تست زنی دارد کاملا اشتباه هستش زیرا این موسسات فقط راه تست زدن اطلاعات مربوط به آموزش های خود را میدونن به عبارت بهتر فقط راه تست زدن مسائلی را نشان میدهند که با مطالب خودشان مطابقت دارد در صورتی که بسته آموزشی راه دانش تمامی تست ها از سوال اول تا سوال آخر میباشد و تست به هیچ عنوان انتخابی نمیباشد!!!!

امیدواریم بتوانیم با این مجموعه تخصصی تست زنی که برای رسالت آموزشی و عدالت آموزشی در سراسر کشور آماده نمودیم قدم بسیار کوپکی برای رسیدن به هدف و کنکور شما داشته باشیم!بهتر است بدانید تنها و تخصصی ترین موسسه کنکور که در زمینه راه های تست زتی در کشور فعالیت میکند موسسه راه دانش میباشد و تمامی افراد در موسسه راه دانش با هیچ موسسه ای همکاری نمیکنند و به صورت انحصاری در موسسه راه دانش مشغول به فعالیت میباشند

نتیجه اعتماد ۵ ساله شما اعتبارما است!!!

ویژه تهرانی ها:داوطلبان تهرانی بعد از ثبت نام نمودن مجموعه آموزشی با پیک درب منزل ارسال میشود

کلیه داوطلبان سراسر کشور برای تهیه و ثبت نام مجموعه فیلم همایش گروه آموزشی تست زنی فرم ثبت نام زیر کلیک کرده و پرنمایند!

مهلت ثبت نام تابستانه مجموعه تست زنی موسسه راه دانش تا ۳۰ شهریور ماه ۹۴ میباشد!همین الان ثبت نام کنید

محتوای بسته آموزشی راه دانش:دی وی دی فیلم آموزشی +جزوه تکمیلی و آموزشی + کارت پشتیبانی

آدرس دفتر مرکزی تهران:تهران خیابان شریعتی کوچه رضایی (جهت برگزاری همایش ها و کلاس های تهران)

داوطلب گرامی برای سفارش بسته آموزشی تست زنی موسسه راه دانش درقسمت پایین روی عکس سبد کلیک کرده و فرم مربوطه را به دقت پرنمایید و همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت !!!

 داوطلب گرامی برای ثبت نام روی عکس سبد در زیر کلیک نمایید!قیمت کل بسته آموزشی که شامل دروس ریاضی و فیزیک و زیست و دینی میباشد ۱۰۰ هزار تومان میباشد که به صورت dvd و تصویری با کیفیت خوب و بالا میباشد!!

بعد از اینکه بسته را از طریق عکس سبد زیر ثبت نام کنید بسته برایتان ارسال میشود و زمانی که بسته را تحویل گرفتین هزینه را به مامور پست پرداخت نمایید با تشکر.

 دقت فرمایید قیمت بسته آمورشی راه دانش ۱۰۰ هزار  تومان میباشد که شامل درس های ریاضی و فیزیک و زیست و دینی و شیمی میباشد که از طریق  عکس زیر کلیک کرده ثبت نام فرمایید و زمانی که بسته به دستتان از طریق مامور پست رسید هزینه را به مامور پست پرداخت مینمایید!!

۲-زمانی که بسته ارسال شود برایتان از طریق پیام کوتاه (sms) اطلاع میدهیم

روابط عمومی گروه آموزشی تست زنی: ۰۹۳۶۵۳۴۷۱۵۱

site sabtenam

 

 

 

 

  نظرات

کنکور

دانلود کنکور های سراسری ریاضی و تجربی بیا تو کنکور دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری سال ۹۴ رشته تجربی پاسخ کلیدی کنکور سراسری سال ۹۴ رشته تجربی پاسخ تشریحی کل دروس کنکور ۹۴ رشته تجربی – دبیران دبیرستان شهید بهشتی شهر ری پاسخ تشریحی درس ریاضی – مجیدرضا صدیقیان پاسخ تشریحی درس ریاضی – محمدرضا […]

کنکور

کنکور

دانلود کنکور های سراسری ریاضی و تجربی بیا تو کنکور دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری سال 94 رشته تجربی پاسخ کلیدی کنکور سراسری سال 94 رشته تجربی پاسخ تشریحی کل دروس کنکور 94 رشته تجربی – دبیران دبیرستان شهید بهشتی شهر ری پاسخ تشریحی درس ریاضی – مجیدرضا صدیقیان پاسخ تشریحی درس ریاضی – محمدرضا احمدی پاسخ تشریحی درس ریاضی – محمد قرقچیان پاسخ تشریحی درس ریاضی – هادی فولادی پاسخ تشریحی درس ریاضی – علی اکبری نسب پاسخ تشریحی درس شیمی – امیر میرزانژاد پاسخ تشریحی درس شیمی – طاها مصطفوی پاسخ تشریحی درس شیمی – مهدی فائق پاسخ تشریحی درس شیمی